• Неодамнешно
бесплатен превозот екран помине сликар машина ноктите уметност сликар лесно да работат и најевтиниот од фабриката
zoom_in

бесплатен превозот екран помине сликар машина ноктите уметност сликар лесно да работат и најевтиниот од фабриката

DEN 56160.00

Количина на стоки
check Тековен


бесплатен превозот екран помине сликар машина ноктите уметност сликар лесно да работат и најевтиниот од фабриката помине печатач машина 5 нокти за печатење време екран и компјутерски внатре 110v/220. 60 Hz работни 2 години гаранција, целиот живот технички поддржан CE одобрено Бесплатен превозот од врата до врата услуга Иверица случај пакување, бидете сигурни дека тоа ви стигне во добра состојба, Изградена со Датум систем за управување со записи печатење на број . Слики може да биде зумирана во/од., лесно да се работи, Истите слики може да се менува за да илјади бои Женски глас на печатач, да ве потсетам чекори/ Печатач може да пуштате музика или видео за време на печатење Дополнителни слики може да се додаваат во печатач преку USB порта , поддршка DIY, печатење на ваши фотографии на ноктите Повеќе од 3000 дизајни во внатрешноста на печатач, исто Така, печатење на телефонот случаи, цвеќиња( ние ќе ви испратиме цвет фах слободно) систем за евидентирање внатре, може да снима колку ноктите печатени секој ден Печатење 12 вештачки нокти совети време со различни слики за Печатење 5 природни нокти време со различни слики. Компјутер и допирни екран изграден во внатрешноста на печатач, не треба да инсталирате софтвер или програма.
2 мастило касети
4 шишиња полирање
Ноктите fixers, цвеќиња лента
2* галерија книги, 1* упатство книга
Електричен кабел
Систем за USB за бекап
Ноктите печатење заштита совети
Вештачки нокти совети
Вештачки нокти совети модел
Слики покажуваат

боја:
Црна, Розова, Бела
Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Бренд Име:
SOMMET
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
45*40*40cm
Број На Модел На:
ДС-9
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
PC и екранот на допир :
Yes
дизајнот во внатрешноста:
3000 повеќе
способност за печатење:
5 ноктите /12 вештачки нокти време
Цветни печатење :
Поддршка
upload дизајни :
Поддршка
машина Бои :
розова или црна
Мастило кертриџ да се замени:
Lexmark27/17
кертриџ способност:
2500+ нокти
Гаранција:
2 години
превозот време:
во 1 работен ден

Најдобри понуди..