• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жешка! 2017 Prestigio MultiPhone 3405 ДУО Случај, 6 Бои, Висок квалитет на Целосно Флип Прилагодите Кожа Ексклузивни Покрие Следење
zoom_in

Жешка! 2017 Prestigio MultiPhone 3405 ДУО Случај, 6 Бои, Висок квалитет на Целосно Флип Прилагодите Кожа Ексклузивни

DEN 279.00 382.56

Количина на стоки
check Тековен

Производите може да потпише она време?
A>>>Нормално време е 12-60 дена ; понекогаш тоа е, според царинската обработка на време купувачот земја; и ние ќе ви купи заврши на пратката во рок од 3 дена (100% акции)
С.
Испорака Датум : Нормална времето за Испорака е 12-60 дена.Ако не можете да го најдете вашиот телефон случај на линија или сакам да Сопствен паметен Телефон случај,ве молиме да ни кажете
4.

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
ACROLRS
Тип:
Случај
Компатибилен Бренд:
Prestigio
боја:
Црна,кафена,сина,црвена,црвена Роза,pin
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Is_customized:
Yes
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камерата
Број На Модел На:
Случај За Prestigio MultiPhone 3405 ДУО

Најдобри понуди..