• Неодамнешно
2017 Нови 50pcs/многу 20colors Мода рачно изработени се чувствува зголеми цвет Diy за бебе девојки коса додатоци headband украси
zoom_in

2017 Нови 50pcs/многу 20colors Мода рачно изработени се чувствува зголеми цвет Diy за бебе девојки коса додатоци

DEN 431.04

Количина на стоки
check Тековен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Пакет Листата :
50pcs* цвет
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Тежина : Околу.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Забелешки :
Оваа headband големина на информации е само за повикување само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
2017 Нови 20colors Мода рачно изработени се чувствува зголеми цвет Diy за бебе девојки коса додатоци headband украси
Карактеристики :
Направени од мека плетени ткаенини, се протега и многу удобен за носење. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Материјал Состав:
Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
Nishine
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
NS122509
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Бебе Девојки
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
Бебе Headband
Is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Бебето
боја:
20 бои
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди..