• Намалена цена
  • Неодамнешно
10Pcs/кутија погоден за носене на доградба на Акрилни Нокти Уметност Soaker Исклучување Клип лак Смена Пластични Помине Soaker Капа Клип УВ Гел Воскресение Алатка
zoom_in

10Pcs/кутија погоден за носене на доградба на Акрилни Нокти Уметност Soaker Исклучување Клип лак Смена Пластични

DEN 106.00 124.32

Количина на стоки
check Тековен

Вашиот пакет ќе биде предаден вашата нарачка адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Ако ви треба пакет итно, ве молиме да се одржи редот и контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена. Големина : Со разликата во мерниот метод, ве молиме љубезно им овозможи на 1-3cm во големина отстапување.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .Предмети со бесплатно следење на број се испраќаат од страна на Хонгконг Воздухопловната или Сингапур Воздухопловната. Намали вишокот на ноктите. Ставање на впива влошки за вештачки нокти. Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво наместо отворен спор.Иако ние тест секој производ и пакување ги професионално, неколку елементи, може да биде оштетена за време на превозот.Ви благодариме!
10 Pcs/кутија погоден за носене на доградба на Акрилни Нокти Уметност Soaker Исклучување Клип лак Смена Пластични Помине Soaker Капа Клип УВ Гел Воскресение Алатка Карактеристики : Високо квалитетен материјал, издржлив доволно за вашето секојдневно користење.Производот да се врати, мора да биде во оригинална пакет и статус. Бесплатно-за испорака на нарачки , БЕЗ СЛЕДЕЊЕ на ИНФОРМАЦИИ Надвор од Кина ( Кога цел, ако би сакал на целиот процес на следење, ве молиме изберете стандардна експрес сервис. Погоден за професионална и домашна употреба. Совршен помине уметност алатка во собата за модерен жена и девојка.Добредојдовте на Julianna Убавина! 1. Нормално во поштата треба 3-5 дена за да го надградите статусот на следење на сајтот.Ве молиме не го остави негативни повратни информации или отворен спор, без било каква комуникација. Опис Тип : Помине Уметност Клип Капа Стил : Мода Тема : Убавина Материјал : Пластични Количина : 10 Парчиња Должина : 5cm/1. Забелешки 1.

боја:
Портокалова, Розова, Виолетова, Темно Розова, Бела, Зелена
Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Големина:
10pcs/bag
Број На Модел На:
JBE-NPT005
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Точка име :
Натопете Исклучување Капа
Објектот Мувла:
Истури Отпорни На Нокти Прст Маска
боја:
Многу Бои За Вашиот Избор
Материјал:
Пластични
Модел броеви:
Лажни Помине Уметност Совети Алатка
Користење За :
Мултифункционален Лак Алатка
Употреба:
За Лесно Чистење Гел База На Грб Полски
Количина:
10pcs/set
Функција:
Криејтив Помине Убавина Алатка Стојат
Број На Модел На:
ув гел смена

Најдобри понуди..