• Неодамнешно
KOLVONANIG 2017 Лето Нови Аикидо jiu джицу Печатени Т Кошула за Мажи Т-Маица Кратко Sleeve O Вратот Тренерки За Мажи Tees кошули мајмун
zoom_in

KOLVONANIG 2017 Лето Нови Аикидо jiu джицу Печатени Т Кошула за Мажи Т-Маица Кратко Sleeve O Вратот Тренерки

DEN 575.52

Количина на стоки
check Тековен


објасни продавницата ќе рок од 1 до 3 работни дена Испрати надвор ќе го стави на ред (освен празници). Ако треба да се промени на адресата, ве молиме да ја заврши ревизијата, во 1 да 2 дена. Инаку, ние ќе ја испратите вашата цел да се Оригиналната адреса, доколку адреса не е точно, тогаш пакет ќе се врати, па ќе мора да плаќаат за поштенски испорака. Така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно. Време на испорака Обично ние нудиме бесплатен превозот. Принцип 1 - 5 недели да се испрати. Но специфични за време на испорака зависи од дестинацијата. Далечни земји и строга обичаи и навики (e.г. Бразил), да ја направат повеќе од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ако не можат да чекаат толку долго. Ако не сте добиле некоја цел. И тогаш ние ќе се прошири и на време на испорака за вас да се заштити вашите пари. Наплата трансакција Сите на нашите производи се проверуваат и се одликува пред пратката. Ние ќе направиме се што можеме за да се исполнат сите наши клиенти. Ако не сте задоволни со било која причина, можете да се вратите до нас во рок од 7 дена по добивањето на враќање или размена. Пред предавањето на стоката, ве молиме контактирајте со нас за детали. Ние ќе се вратиме откако ќе ги примите се врати. Купувачот ќе плати се врати превозот. повратни информации во Овие коментари се многу важни за нас. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да се најде една минута за да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме тоа многу. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас. Пред да го напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши овој проблем.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Рутински
Стил:
Повик
Бренд Име:
KOLVONANIG
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Најдобри понуди..