• Намалена цена
  • Неодамнешно
20 ПАРЧИЊА Метал Кристално Јасно Свадба Коса се Држиме Игла Кристал Свадба Hairpin Коса Клип Деверуша Додатоци Накит
zoom_in

20 ПАРЧИЊА Метал Кристално Јасно Свадба Коса се Држиме Игла Кристал Свадба Hairpin Коса Клип Деверуша Додатоци

DEN 475.00 528.00

Количина на стоки
check Тековен


Бренд : Здраво Убавина
Предмет Тип : Свадба Коса Pin Клип,Невестата Шноли, Б ridesmaid на Коса и Накит
Настани : Изложба/Партија /Матурска /Годишнината/Оглас
Подарок за : Роденден/Travel/Божиќ Подарок /Нова Година/Promotion/Свадба Партија
Еколошки Стандард : Олово, Никел слободни
Испраќање Датум : Во Рок Од 3 Дена
За трговија на Големо и пад на превозот
За промет на големо,ќе им понуди попуст или СЛОБОДНИ БРЗА ИСПОРАКА од експрес кои околу трае 3-7 дена да достави За пад на превозот,ние би сакале да се испрати на производи за вашите клиенти директно За следење информации Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : За купување заштита времето истекува
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Па вашите пари ќе бидат не го достигна нашата сметка.
За било какви прашања за производи
можете да не контактирате и да оставите порака на вашиот налог страница или aliexpress trademanager,
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Бренд Име:
Здраво Убавина
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Тип:
Косата Стапови
Обликотшема:
самовила
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО-NEW768
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Име на производ:
Косата Се Држиме Игла
боја:
СРЕБРО ЗЛАТО
Големина:
околу 85x25mm
Олово Време:
3 дена
превозот:
слободни
ОЕМ:
Добредојде
вид бизнис:
фабрика
Пакување:
OPP вреќа
Стил:
нови пристигнување
Продажба:
евтини цена

Најдобри понуди..