• Намалена цена
  • Неодамнешно
DC 12V Преносни Автомобил Полнач за Батеријата Eliminator За Baofeng BF-888s 777 666s Радија ME3L
zoom_in

DC 12V Преносни Автомобил Полнач за Батеријата Eliminator За Baofeng BF-888s 777 666s Радија ME3L

DEN 159.00 184.80

Количина на стоки
check Тековен

(Освен некои земји и APO/FPO)
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Запалка приклучок за приклучокот. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Запалка приклучок за приклучок има црвен индикатор за светло. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Удобен и ефикасен, бидете секогаш чувајте контакт со пријателите. Време На Испорака :
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Тоа е само батеријата eliminator, но не и вистински батеријата. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).55"
Нето тежина : околу. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Тоа е многу погодно и не грижете се за тоа вашиот батеријата енергија повеќе. 62g
Погоден за BF-666 S BF-777 BF-888 S само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Спецификации :
Влез : DC 12 V
Излез : 8 V
Големина : прибл.

Објектот Должина:
approx. 83mm
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
M2
Објектот Ширина:
approx. 50mm
Поставување на Возило:
автомобил внатрешни работи
Објектот Висина:
approx. 14mm
Специјални Функции:
DC 12V
Производителот Дел Број:
M2
Осветленост Дел Број:
M2
Бренд Име:
VODOOL
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
approx. 62g
Големина:
approx. 83*50*14mm/3.26*1.96*0.55''
Тежина:
approx. 62g

Најдобри понуди..