• Намалена цена
  • Неодамнешно
аниме Anohana cosplay Menma Honma Meiko костим ние се уште не го знам името на цвет видовме дека денот на ноќта на вештерките се облекуваат
zoom_in

аниме Anohana cosplay Menma Honma Meiko костим ние се уште не го знам името на цвет видовме дека денот на ноќта

DEN 952.00 1002.24

Количина на стоки
check Тековен


1,Нашите костим е предаден од страна на Кина Пост Воздух Пошта,што е потребно 30-50days во различни земји,60-90 дена да Бразил.Ако ви треба тоа во брзање,ве молиме изберете локација за подигнување како вашиот превозот метод,ние не го прифати вкупно наплата или враќање костим се должи на превозот задоцнување,ви благодариме за вашата соработка.
2, Големина може да се 3cm разликата се должи на рачно мерење, мало боја разлика можеби причината поради различни следи и фотографија на светлината.
3. Ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо на оспорување ако не сте задоволни со нашите производи

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
ANOHANA
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Знаци:
Anohana
Материјал:
Сатенски

Најдобри понуди..