• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жешка! 2017 За Zopo Брзина 7C Случај, 6 Бои, Висок квалитет на Целосно Флип Прилагодите Кожа Ексклузивни Покривајте Телефонот Торба Следење
zoom_in

Жешка! 2017 За Zopo Брзина 7C Случај, 6 Бои, Висок квалитет на Целосно Флип Прилагодите Кожа Ексклузивни Покривајте

DEN 279.00 382.56

Количина на стоки
check Тековен

Добредојдовте во продавница
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич :
Детали за производот
Жешка! 2017 За Zopo Брзина 7 C Случај, 6 Бои, Висок квалитет на Целосно Флип Мода Прилагодите Кожа Луксузен Телефон Додатоци со Следење на
Состојба : Нова
Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа
Функција : 100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Бои : Црна, Кафена,Сина, Црвена , Црвена Роза, розова
Превозот Време : Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 48h по плаќањето беше потврдено.Ние и ветуваме дека ќе го решат проблемот за вас, веднаш штом ќе може да.
Испорака Датум : Нормална времето за Испорака е 12-60 дена. Ви благодариме!!!
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задоволство
Повеќе информации за Производот во наши,ве молиме одете :
Производот Се Покаже
ПОВРАТНИ информации
1.Вашето задоволство е наш врвен приоритет, наша цел е да се направи сте толку среќни како е можно додека се занимаваат со нас.

Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Zopo
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
ACROLRS
Тип:
Случај
Големина:
100% Perfectly Match for Camera
боја:
Црна,кафена,сина,црвена,црвена Роза,pin
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Is_customized:
Yes
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камерата
Број На Модел На:
Случај за Zopo Брзина 7C

Најдобри понуди..