• Намалена цена
  • Неодамнешно
6 Бои Жешка!! 2017 HomTom HT27 Случај, Квалитетни и Оригинални Кожа Ексклузивни Покривајте Телефонот Торба Следење
zoom_in

6 Бои Жешка!! 2017 HomTom HT27 Случај, Квалитетни и Оригинални Кожа Ексклузивни Покривајте Телефонот Торба

DEN 279.00 382.56

Количина на стоки
check Тековен

Повеќе за телефонот
налепници,ве молиме
3. добредојдовте да контактирате со нас.Доколку купите повеќе од 10 компјутери,имаме големо врска со попуст, ве молиме посетете ја нашата продавница да се најде
2.
Добредојдовте во продавница
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич :
Топло Совети :
1.Ако не е, ние ќе им даде целосна наплата за вас. Некои модели на телефони може да не најде внатрешна пластични носителот телефон во Кинески
на пазарот,
ние сме користење на еден посветен телефон налепници,Многу лесен за употреба,
нема да му наштети на вашиот мобилен телефон,ве молиме да се увери. Според официјалниот сајт на телефонот големина на податоците доставени од
100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
2.Можете да ги пратите
секој детали кога превозот,Aliexpress ќе се осигура Безбедноста на вашата стока.Ние сме бесплатен превозот со следење на број . Ви благодариме!!!
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задоволство
Повеќе информации за Производот во нашата продавница,ве молиме одете :
.Ако сте веледрогерија, цената може да се разговара.Ова е посветен телефон holster, следниве се некои модели на задните
видите, Сакаат да знаат повеќе за дупки
Ве молиме контактирајте со нас
Користат За
Hom Tom HT27
Материјал
Висококвалитетна Кожа,Микрофибер
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
Боја
Црвено Розова Боја Црна, Сина, Црвена Роза Браун
Допир
Тешко Средината Мека
Почитувани
топло информации :
1.Ако не можете да го најдете вашиот телефон случај на линија или сакам да Сопствен паметен Телефон случај,ве молиме да ни кажете
вашиот паметен телефон модел,може да се Прилагодите вашиот посветен телефон маска,100% Совршено Одговараат за
телефон на Камерата / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
4.

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
ACROLRS
Тип:
Случај
Компатибилен Бренд:
HomTom HT27
боја:
црна, сина, кафена и црвена Роза розова боја црвена
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Случај За HomTom HT27

Најдобри понуди..