• Намалена цена
  • Неодамнешно
М-P6-За Meizu Про 6 на Телефон Случај за Meizu MX6 Про Транспарентен 5.2 Инчен Про 6S Ултра Тенок Покрие Силикон Простор Шема Capa Гел
zoom_in

М-P6-За Meizu Про 6 на Телефон Случај за Meizu MX6 Про Транспарентен 5.2 Инчен Про 6S Ултра Тенок Покрие Силикон

DEN 96.00 140.64

Количина на стоки
check Тековен

За Meizu Про 6 на Телефон Случај за Meizu MX6 Про Транспарентен 5.2 Инчен Про 6 S Ултра Тенок Покрие Силикон Простор Шема Capa Гел
Опис >>
Уживајте во 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 3 ЕЕЗ
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет На Мек Силикон за Meizu Про 6 / Pro 6 S / MX6 Про
[Случај Големина] : 5.2 Инчен. Телефон Големина (147.7x70.8x7.25мм)
[Стил] : Светло Стил + Смешно Прилично Симпатична Модел На Кожата
[Функција] : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен
[Функција] : Резервни Заштитни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
[Услуга] : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена
Капка Брод Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !!
Телефон Случај Шоу
Услуга : Превозот : 1. Ние гарантираме за да превозот во рамките на 1-3 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи ) 2. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела.ви благодариме. 3. Ние брод во светот од страна на EMS , DHL, UPS-от , Fed Ex , ТНТ , E-Пакет , Кина Пост итн. Нашата Услуга : 1. За Време на Испорака и Враќање & Наплата Целосна наплата ако производот не е примен во гарантира време на испорака 2. Подолго Заштита од 15 дена поголема заштита по цел завршување 3. Гарантиран Квалитет Гарантиран Квалитет Или Целосна Наплата Feeback : 1. Ако имате било каков проблем со производи,ве молиме контактирајте со нас!ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве Молиме да не го остави Негативни повратни информации или Отворен спор пред контактирајте со нас,ние мислиме дека добар по продажба на Услуги е дел од производите. 2. Нашата Продавница нуди 100% купувачот задоволство гаранција сите на нашите производи. Вашето Задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.

Материјал:
мек силикон
Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Meizu
Големина:
for Meizu Pro 6 5.2 Inch
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
дизајн:
Простор Шема На Кожата
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Телефон Случај:
За Meizu Про 6 / Pro 6s
телефонот ги покрие:
За Meizu Про 6 / MX6 Про
телефон школка:
Meizu Pro6 / Meizu PRO6S
Дебелина:
Ултра Тенок 0.6 mm
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
капка shpping:
Поддршка

Најдобри понуди..