• Неодамнешно
8 Инчен-Стап Плоштад Торта Пан Лесно да се Чисти Леб Габи,
zoom_in

8 Инчен-Стап Плоштад Торта Пан Лесно да се Чисти Леб Габи,

DEN 1536.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип:
Печење Јадења & Тави
Број На Модел На:
WK9040
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Печење Јадења & Тави Тип:
Торта Тави
Материјал:
Метал

Најдобри понуди..