• Намалена цена
  • Неодамнешно
Необработени бразилецот коса снопови еден пакет полн главата Евтини 8pcs/многу афро откачен кадрава коса екстензија длабоко кадрава weft коса парче
zoom_in

Необработени бразилецот коса снопови еден пакет полн главата Евтини 8pcs/многу афро откачен кадрава коса екстензија

DEN 1061.00 1248.00

Количина на стоки
check Тековен


Евника Коса Производи 100% Необработени Џери Кадрава Коса Ткаат 8 Pcs/многу Откачен Кадрава Продолжување Природни Црна
Точка име : Бразилски Откачен Кадрава Коса, Коса стил : Откачен Кадрава Коса,Длабоко Кадрава,Длабоко Бран,Џери Кадрава Коса Боја : Природна black,#1 B/27,#1 B/30,#1 B/Бубачка Предмети по Пакет : 8 парчиња по пакет Нето Тежина : 400g/пакет 8pcs кадрава Коса Ткаење Должина : 8pcs 8inch или 8pcs 8"-14" Количина за целата глава : Обично Еден Пакет може да се направи за целосна главата
Вистински шут :
Нови пристигнување Бои
8pcs Длабоко Кадрава 8"-14"
8pcs длабоко бран 8"-14"
8pcs Длабоко Бран 8inch
8pcs Џери Кадрава 8"-14"
8pcs 8inch Џери Кадрава

Протегала должина:
8inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче
боја тип:
Ombre
Текстура:
Откачен Кадрава
Може Да Се Permed:
No
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Бренд Име:
Евника коса
Точка име :
Бразилецот Откачен Кадрава/Џери Кадрава/Длабоко Бран/длабоко кадрава
Материјал:
Необработени Бразилецот коса
одделение:
6A Коса
Косата Екстензии тип:
Афро Откачен Кадрава/Џери Кадрава,Длабоко Бран,Лабава длабоко
боја:
Природно Црна, #1B/Грешка, #1B/27,#1B/30
Нето тежина:
400g/пакет 8pcs кадрава Коса Ткаење
Должина:
8'',10'',12'',14''/ 8inch/10-16inch/12-18inch/14-20inch
Количина за целата глава:
Обично 8pcs/пакет се предлагаат за целосна главата
Предмети по Пакет:
8 парчиња по пакет
Број На Модел На:
8pcs/пакет Откачен Кадрава/Џери Кадрава/Длабоко Бран/длабоко кадрава

Најдобри понуди..