• Неодамнешно
година СТП Половина Прст Taekwondo ракавици TKD заштитник Борба против mitts ММА ракавици Карате раце заштитник боксерски ракавици црна боја
zoom_in

година СТП Половина Прст Taekwondo ракавици TKD заштитник Борба против mitts ММА ракавици Карате раце

DEN 479.52

Количина на стоки
check Тековен


НИ Големина:
XS, S, M, L, XL
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Половина прст taekwondo glvoes
Применливи Луѓе:
Машки
Тежина:
150g
боја:
Црна
Големина:
XS/S/M/L/XL
Пол:
Машки/Женски
Примена:
Taekwondo/ММА/Карате /ММА /Grappling

Најдобри понуди..