• Неодамнешно
Компатибилни со PHILIPS(HP) ЕКГ Машина, Еден-парче ЕКГ-кабел и leadwires,5 Олово,Клип,АХА или IEC.HP 12pin,Директно конектор.
zoom_in

Компатибилни со PHILIPS(HP) ЕКГ Машина, Еден-парче ЕКГ-кабел и leadwires,5 Олово,Клип,АХА или IEC.HP 12pin,Директно

DEN 1728.00

Количина на стоки
check Тековен


Топло прашува : Ако ви треба АХА, ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел, ви благодариме!

Функција:
Едно парче ЕКГ-кабел и leadwires
Големина:
HP 12pin,5 lead
Број На Модел На:
YI06-2.7M5-5C
Материјал:
Пластични
боја:
Сива
Compatibilities:
ФИЛИПС(HP)
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)

Најдобри понуди..