• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 Buc Нови Креативни Југоисточна Азија Стил Обоени Молив За Цртање Пенкала Симпатична Сувенири Подарок Училиште Канцелариски Сликарство Материјали
zoom_in

1 Buc Нови Креативни Југоисточна Азија Стил Обоени Молив За Цртање Пенкала Симпатична Сувенири Подарок Училиште

DEN 72.00 84.00

Количина на стоки
check Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Сосема Нов и Висок Квалитет.

Материјали : Дрво, безбедно и healty за човечкото тело и животна средина
Димензии : Должина Околу 17cm
Доведе Цврстина : ПОЛУПАНСИОН
Мастило боја : Multicolor
Боја : Дрво Боја (Како на сликата покажува)
Пакетот вклучува : 1 Buc Обоени Молив ( Пратени по случаен избор !)
Дизајн : Нови Креативни Југоисточна Азија Стил Обоени Молив
Оригиналниот Еколошки Дрво Молив
Ве молиме имајте во предвид :
1.Поради светлината и на екранот разлики, објектот е да биде малку поинаква од слики. Ве молиме да се разбере
2.Големина прирачник за грешка при мерење 0-2cm
3.Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена. Tcolor mayhe адреса не може да биде изменета по породувањето.
4.Совети : Испрати по случаен избор !
5.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме!
Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Доведе Боја:
Обоени
Бренд Име:
Finleytang
Број На Модел На:
CQ
Растворливи Или Не:
Pastille
Доведе Цврстина:
HB
Должина:
About 17 cm
Производот Количина :
1 Buc Обоени Молив
Мастило Боја:
multicolor
боја:
Дрво боја
Тело Материјал:
Дрво

Најдобри понуди..