• Намалена цена
  • Неодамнешно
Децата Headdress Топката Бебе Коса Јаже Главата Цвет Прстен Симпатична Девојки Принцезата Тиара Коса Клип За Деца Acessorio Де Cabelo Т
zoom_in

Децата Headdress Топката Бебе Коса Јаже Главата Цвет Прстен Симпатична Девојки Принцезата Тиара Коса Клип За

DEN 42.00 60.48

Количина на стоки
check Тековен


Featu одг : 100% Сосема нов и висок квалитет. Количина : 1 Buc Материјал : Крпа Големина : 6.8 cm Голема костим да се облекуваат, cosplay, танц и партија Боја : Како се покаже
Packag e Содржина :
1 PCS Губење на Јаже
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена, ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. Сите произведува имаме во акции. Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.

Одделот За Името:
Бебето
Бренд Име:
VALINK
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
косата бенд
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Возраст Опсег:
3T
Тип:
еластична венчиња
1:
Presilhas Став Cabelo Infantil
2:
Cinturon Флорес
3:
Lacos
4:
Тиара Де Gatinho
5:
Diadema
6:
Tiaras Infantil
7:
Acessorio Став Cabelo
8:
Coroa Infantil
9:
lacos де cabelo
0:
Accesorios Cabello Pin

Најдобри понуди..