• Намалена цена
  • Неодамнешно
Evomosa Црвено Алуминиум Мотокрос Off-road Мотоцикл Handguards 22mm Универзална Мото Рака Guard Мотоцикл Додатоци АТВ Школка
zoom_in

Evomosa Црвено Алуминиум Мотокрос Off-road Мотоцикл Handguards 22mm Универзална Мото Рака Guard Мотоцикл Додатоци

DEN 680.00 906.24

Количина на стоки
check Тековен


Описи :
ОЕМ трки стил offrod handguards
Со доволно простор за сопирачка кабли и други уреди
Ефикасно да ги заштитат рацете додека возите вашиот мотор
Намалување на рака/прст замор,да се обезбеди поголема мотоцикл ракување
Функција :
Материјал : Целосна алуминиум
Инструкции : не се вклучени
Fitment :
Одговара на повеќето мотор/cruiser/сламен покрив/скутер модели со 22mm(7/8") стандард handlebar,како На Хонда,За Kawasaki,За Suzuki,За Јамаха,За KTM итн
Идеален за dirt bike/motorcross/Двојна намена/моторни санки/ATV употреба
Ве молиме проверете пред да понуди : )
Пакетот Вклучува :
1 пар handlebar чувари (лево и десно)
Превозот термини :
1,Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1 работен ден по примена на расчисти исплата. Сите вклучува превозот поштенски и манипулативните трошоци.
2, Ние може да ја прогласи за помала вредност (околу 2-20 ) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Контактирајте со нас
1,Ако не прими стварта во текот на превозот време или објектот има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво ,ние сме среќни да ви помогнат.
Повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот
1. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 Ѕвезди" и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас.
2. Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Тежина:
700g
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Должина:
25cm
Материјал Тип:
целосна алуминиум
Бренд Име:
evomosa
Име На Модел:
Мотоцикл рака Guard
Објектот Висина:
2cm

Најдобри понуди..