• Неодамнешно
7 бои на располагање мотоцикл handguard за хонда, јамаха suzuki kawasaki KTM мотокрос рака стража со LED пак сигнал светлина
zoom_in

7 бои на располагање мотоцикл handguard за хонда, јамаха suzuki kawasaki KTM мотокрос рака стража со LED пак

DEN 1439.52

Количина на стоки
check Тековен

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
започнете
крајот
добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,
уживајте во вашиот shoppig време!!!!
Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!
боја : сина/црна/црвена/бела/жолта/зелена/портокал
погодни за : 12mm или 17mm handlebar крајот
одговара на : Универзална
Пакет Се Вклучени :
1 пар handguard
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Бренд Име:
lizoai
Објектот Висина:
28cm
Објектот Должина:
20cm
Име На Модел:
A-ХГ-1
Објектот Ширина:
23cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.15kg

Најдобри понуди..