• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла Продажба,Мотоцикл Пред Совозачкото Седиште Перница За KTM 200 ВОЈВОДАТА 2012 12 Спортски велосипед Кожа на Предните Маска
zoom_in

Топла Продажба,Мотоцикл Пред Совозачкото Седиште Перница За KTM 200 ВОЈВОДАТА 2012 12 Спортски велосипед Кожа

DEN 3146.00 3312.00

Количина на стоки
check Тековен

Голема Количина, Најдобра Цена. Во спротивно, ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа. Професионален систем за отворен калап за обработка на мотоцикл ABS пластика школка, опашка маска, шофершајбната, надвор светлина. Ние главните продажбата на различни голема зафатнина на спортски автомобил, Мотоцикл Маска, шофершајбната, LED светла, издувни гасови, надворешни оптички делови, electroplating, декоративни, модифицирани влакна делови, инструмент школка, и разновидност на мотоцикл додатоци. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Сите наши prodcuts индивидуално се проверуваат пред пратката од страна на самите себе, со нашите квалитет за контрола на е ненадмината. БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние искрено се надеваме да истражуваат повеќе соработка можности со клиентите и дома и во странство врз основа на взаемна корист и заеднички развој. Ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика.Погодни за : Пред Патникот за Кожни Седишта За KTM 200 ВОЈВОДАТА 2012 12 KTM 200 ВОЈВОДАТА 2012 12 Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Исто како и сликата се прикажува Количеството : еден сет Материјал : Висок Квалитет на СТП кожа + PP пластични + пена + железо
- За нас - Ние сме една од Кина водечките B2 C е-Трговија извоз сајтови,Ние Сме Локација Во Гуангжу во Кина - Најголемиот Мотор Додаток на Пазарот Во Кина. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice. Трговија на големо е добредојден. "Доверба и Пријателство" е нашиот принцип, па имаме воспоставено многу добри деловни односи со клиенти од повеќе странски земји.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби Повратни информации : ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, ќе ви помогне да го решите проблемот.

Тип На Објект:
Места & Клупи
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Висина:
10inch
Објектот Должина:
30cm
Име На Модел:
KTM 200 ВОЈВОДАТА 2012
Материјал Тип:
СТП Кожа

Најдобри понуди..