• Неодамнешно
Мотоцикл Налепници Танкери модифицирани декоративни додатоци личност налепници водоотпорен рефлексивни на резервоар за Гориво заштитна лепак
zoom_in

Мотоцикл Налепници Танкери модифицирани декоративни додатоци личност налепници водоотпорен рефлексивни на резервоар

DEN 120.00

Количина на стоки
check Тековен


Име на производ : ДУХОТ на ЅВЕРОТ Рефлексивни на Резервоар за Гориво Налепницата на Производот Материјал : Dijiao Производ големина : ширина 200mm * висина 230mm Производ е применливо : мотоцикл / електричен автомобил Број на производи : една цена answer : ___________________________ Note : во одлуката да се облекуваат една недела пред автомобилот не восок, восок налепници леплива леплива; автомобил налепници ставете по три дена не се мијат, не држи во дождливите денови, па ефектот ќе биде лошо! Во процесот на лепење да се избегне појавата на проблем, препорачливо е на купувачите да го користите електрични фен помошни paste!

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Материјал Тип:
Dijiao
Објектот Тежина:
0.07kg
Бренд Име:
ДУХОТ ЅВЕРОТ
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Должина:
23cm
Име На Модел:
ДУХОТ на ЅВЕРОТ Рефлексивни резервоар за нафта
Тип На Единица:
1 парчиња

Најдобри понуди..