• Неодамнешно
Универзален Мотор Обтекател Гром Завртка Ореви Подлошки Fastener Фиксација За DUCATI ЧУДОВИШТЕ 749 848 999 1098/1098 S 1198/1198 S
zoom_in

Универзален Мотор Обтекател Гром Завртка Ореви Подлошки Fastener Фиксација За DUCATI ЧУДОВИШТЕ 749 848 999

DEN 1487.52

Количина на стоки
check Тековен

НИ 3.19 / пар НИ 5.99 / пар НИ 5.87 / пар НИ 5.79 / парче НАС 4.12 / пар НИ 9.55 / парче НАС 10.69 / парче НАС 4.49 / парче НАС 16.89 / парче НАС 87.14 / set опис на Производот :
Состојба :
100% Сосема Нов
Материјал :
Нерѓосувачки и пластика
Вклучува Детално објаснување, ве молиме да ги погледнете дијаграм инструкции, па ве молиме не двоумете се да го купат.
Делови/Парчиња Листа
· Копчето Главата Завртки
· Решетка Завртки
· Приклучок Главата Завртки
· Подлошки & Рамо Подлошки
· Клипови
· Притисни Иглички
· Прскалки
· Grommets
· Ореви, Заклучување Ореви, Заварување Ореви, Брзина Ореви
Комплет Вклучува :
· Пред Фендер
· Главни Обтекател (горниот/среден/пониска, право/лево, v-panel, како што се бара по модел)
· Опашка Дел (десно/лево, како што се бара по модел)
Топ Карактеристики :
· Загарантирана да се вклопи во вашиот модел
· Загарантирана никогаш да не се скрши, рѓа, бојата или
· Нерѓосувачки челик материјал
· Копчето главата тип за брз/лесно чистење
· Ален главата (шестоаголна) вметнете за непречено инсталација и превенција од пропаѓање/соголување
· Низок профил, подлошки дека осигурач во било која боја, дизајн на Производот Фото :

Бренд Име:
YOWLING
Лиење:
компресија
Насликани:
No
Motobike Направи:
Ducati
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
обтекател завртки
Бои:
црвено/сребрена/зелена/портокал/златниот/сино/црна
Одговара:
за kawasali suzuki хонда, јамаха и др.
ues:
Обтекател тело Завртки Завртки
Fitment:
За повеќето од мотоцикл модели

Најдобри понуди..