• Намалена цена
  • Неодамнешно
12.5 320mm Мотоцикл Скутер Задната Суспензија Воздух Шок Апсорбер Пролет Амортизерите Assy
zoom_in

12.5 320mm Мотоцикл Скутер Задната Суспензија Воздух Шок Апсорбер Пролет Амортизерите Assy

DEN 3519.00 3744.00

Количина на стоки
check Тековен

Опис на производот Боја : 320mm Злато & Црна Состојба : Brand new/Никогаш не се користат во Боја : Како на сликата покаже Материјал : Цврст Челик+алуминиумски Легури Инсталација Тип : Clevis/Права Вилушка (ве молиме да не контактирате доколку ви треба an Eye да Око планината) Fitment : Универзална Одговара. Работи совршено на повеќето 150cc~750cc улица велосипеди, Karting(Оди kart), Скутери и Мопед Quad (АТВ) со шокови на 320mm око за око далечина. Пого Димензија :
Вкупна Должина : 350mm (13 3/4")
Должина на Око да Clevis Око Основни : 320mm (12 5/8")
Clevis Дупка со Дијаметар : 8mm
Clevis Внатрешна Ширина : 20mm
Clevis Максимална Затегнувачка Цврстина : 2,000 Kgf
Пролет Дебелина : 7mm
Пролет Ширина : 60mm
Работни Удар : 60mm
Пролет Вкочанетост : 110 kg
Максимално оптоварување : 200 kg (440 lbs)
Воздух Резервоарот : Прилагодлив
Фабриката Воздушен Притисок : 0.4 Mpa
Максимална Воздушен Притисок : 0.5 Mpa
*Нема фитинг прирачник вклучени. Препорачуваме квалификувани механичар се вклопува или проверки по монтирање на овој производ.
Пакет се вклучени :
Еден пар амортизер

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Ширина:
8.7inch
Материјал Тип:
Челик+алуминиумски легури
Бренд Име:
YOSS
Објектот Должина:
19.3inch
Објектот Тежина:
4kg
Име На Модел:
QR-2A-320
Објектот Висина:
3.1inch

Најдобри понуди..