• Неодамнешно
Скутер модифицирани школка декоративни додатоци мотоцикл титаниум завртки боја завртки само - прислушување завртки автомобил-стил, diy комплет
zoom_in

Скутер модифицирани школка декоративни додатоци мотоцикл титаниум завртки боја завртки само - прислушување

DEN 105.60

Количина на стоки
check Тековен


Име на производ : ДУХОТ на ЅВЕРОТ Титаниум Алуминиумски Завртки Материјал : Титаниум алуминиумски Број на производи : еден продажба Карактеристики : Изработени од титаниум алуминиумски, со добра отпорност на корозија, соодветна цврстина, фантастична боја позлата, кул форма дизајн! Завртка големина : 5mm / 6mm

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.01kg
Име На Модел:
ДУХОТ на ЅВЕРОТ Титаниум алуминиумски завртки
Motobike Направи:
Suzuki,Хонда,Јамаха
Материјал Тип:
Титаниум Алуминиумски
Бренд Име:
ДУХОТ ЅВЕРОТ
Тип На Единица:
1 парчиња

Најдобри понуди..