• Неодамнешно
НОВИОТ синџир штитници За Suzuki 2006-2009 07 08 GSXR 600 / 750
zoom_in

НОВИОТ синџир штитници За Suzuki 2006-2009 07 08 GSXR 600 / 750

DEN 1583.52

Количина на стоки
check Тековен

Функција : * Висок Квалитет мала Тежина Синџир Guard * Лесна инсталација,Директна замена * Материјал : Направен од висок квалитет палка Алуминиум * Боја : Црна * Количина : 1 компјутер * Состојба : 100% Сосема Нов * Fitment : : 2006-2009 07 08 GSXR 600 / 750 Пакет : 1 x Синџир стражари

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Име На Модел:
MT157
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Бренд Име:
Кралската Трки
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch

Најдобри понуди..