• Намалена цена
  • Неодамнешно
НОВИОТ синџир штитници За ХОНДА од 2004 до 2007 година 05 06 CBR 1000RR
zoom_in

НОВИОТ синџир штитници За ХОНДА од 2004 до 2007 година 05 06 CBR 1000RR

DEN 1457.00 1583.52

Количина на стоки
check Тековен

Функција : * Висок Квалитет мала Тежина Синџир Guard * Лесна инсталација,Директна замена * Материјал : Направен од висок квалитет палка Алуминиум * Боја : Црна * Количина : 1 компјутер * Состојба : 100% Сосема Нов * Fitment : : 2004 до 2007 година CBR 1000 RR Пакет : 1 x Синџир стражари

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Бренд Име:
Кралската Трки
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Име На Модел:
MT169

Најдобри понуди..