• Намалена цена
  • Неодамнешно
Портокал Пластични Handguards Рака guard HandleBar Четка Заштита За KTM EXC EXCF XC XCF XCW SX SXF MX Enduro Motocycle Мотокрос
zoom_in

Портокал Пластични Handguards Рака guard HandleBar Четка Заштита За KTM EXC EXCF XC XCF XCW SX SXF MX Enduro

DEN 691.00 767.52

Количина на стоки
check Тековен

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Alipay е Prefered.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Ова може да стражари precent оштетување за време на возење кога тоа е светлина.
Ќе добиете производ токму исто како и слики. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.Превозот време како што се следниве : 2. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.100% Сосема Нов
Материјал : Пластика
Стандардната Боја : Портокалова(Друга боја опција : блу/бела/зелена/црна/црвена/жолта)
Се продаваат со Универзален систем на монтирање, ќе може да се качи на оваа страна чуварот на сите мотоцикли со 7/8" или 1 1/8" handlebar.Вие ќе примите објект исто како и сликите. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.

боја:
Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
227933
Објектот Должина:
21cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.22kg
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Паѓа Заштита

Најдобри понуди..