• Намалена цена
  • Неодамнешно
waase Прилагодливи Намалување Врски Капка Линк за Полнење За BMW S1000RR S 1000 RR 2009 2010 2011 2012 2013 2014
zoom_in

waase Прилагодливи Намалување Врски Капка Линк за Полнење За BMW S1000RR S 1000 RR 2009 2010 2011 2012 2013

DEN 2911.00 3064.32

Количина на стоки
check Тековен

Количина : Едно Парче Боја : Како на сликата прикажани Поставеност на Возило : Лево и Право Fitment : За BMW S1000 RR 2009-2014 Материјал : 6061-T6 Палка Алуминиум,ЦПУ Машински. Состојба : 100% Сосема Нов резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Треба да се прилагоди два страна на scals истовремено : Скала со Висок Пораст 35mm во 855mm. Скала со Ниско Пониски 30мм во 790mm. Скала со Нормално - го Задржуваат оригиналниот позиција со 820mm. Количина : Едно Парче Боја : Како на сликата прикажани Поставеност на Возило : Лево и Право Fitment : За BMW S1000 RR 2009-2014 Материјал : 6061-T6 Палка Алуминиум,ЦПУ Машински. Состојба : 100% Сосема Нов резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Треба да се прилагоди два страна на scals истовремено : Скала со Висок Пораст 35mm во 855mm. Скала со Ниско Пониски 30мм во 790mm. Скала со Нормално - го Задржуваат оригиналниот позиција со 820mm.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
waase
Име На Модел:
За BMW S1000RR 2009-2014
Motobike Направи:
BMW
Објектот Тежина:
0.75kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
6061-T6 Палка Алуминиум,ЦПУ Машински
Fitment:
За BMW S1000RR 2009-2014
Модел:
За BMW S 1000 RR
Година:
2009 2010 2011 2012 2013 2014

Најдобри понуди..