• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мотоцикл Прилагодливи Намалување Врски Капка Линк за Полнење За Kawasaki Z1000 ZRT00F 2014 година 2015 година
zoom_in

Мотоцикл Прилагодливи Намалување Врски Капка Линк за Полнење За Kawasaki Z1000 ZRT00F 2014 година 2015 година

DEN 2380.00 2505.60

Количина на стоки
check Тековен

Количина : Еден Пар Боја : Како на сликата прикажани Поставеност на Возило : Лево и Право Fitment : За Kawasaki Z1000 2014-2015 Материјал : 6061-T6 Палка Алуминиум,ЦПУ Машински. Состојба : 100% Сосема Нов резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. 40mm Намали По Монтажа.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
waase
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Тип:
6061-T6 Палка Алуминиум,ЦПУ Машински
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
За KAWASAKI Z1000 2014-2015

Најдобри понуди..