• Намалена цена
  • Неодамнешно
Jetech Cr-Mo 1/2 вози 6-точка метрички длабоко универзален приклучок влијание 24mm 23mm 22mm 21mm 20mm 19mm 18mm 17mm 16mm 15mm да 10мм
zoom_in

Jetech Cr-Mo 1/2 вози 6-точка метрички длабоко универзален приклучок влијание 24mm 23mm 22mm 21mm 20mm 19mm

DEN 1062.00 1062.24

Количина на стоки
check Тековен


Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
***Нашата продавница ќе го задржува правото на крајна толкување за погоре***
Испорака : · Мало цел : со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ( 1 5-45 работен ден испорака);
· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 15-45business дена.1%
Совети : Ако им треба итно, ве Молиме изберете EMS/DHL/UPS/ТНТ/ФЕДЕКС shippment
Трговија на големо нарачки : EMS или DHL (5-10 работен ден испорака),откако ќе maded со цел, ве молиме контактирајте со нас за промена на цена .
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-25
>45
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>60
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .Кина Пост Воздух Mail
2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
2.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.Продавачот за Испорака Метод
Ако е потребно следење на информации,ве молиме изберете подолу превозот начини :
1.
Сингапур Пост
Друг Економски превозот метод, малку скапи од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, но стигнат до Блискиот Исток и Јужна Америка повеќе брзи и стабилни, времето за испорака е за 10-60 дена, повеќето од парцели може да се следи.
Ако треба да се коригира, купувачот треба мечка 1 време курир такси од купувачот на Кина.
И според клиенти треба, ние сме подготвени на различни превозот методи за вашата опција, следниве е краток вовед од најчесто користените превозот метод.
Големина објаснување : FUJ1/2-D10 значи 1/2" вози 10мм длабока универзална влијание штекер,и така натаму.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.
Ако производот има каков било квалитет проблем, Бесплатен превозот за размена или целосна наплата!!
Во секој случај,на секое прашање,не двоумете се да не контактирате!!
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.

боја:
014610, 014611, 014612, 014613, 014614, 014615, 014616, 014617, 014618, 014619, 014620, 014621, 014622, 014623, 014624
Бренд Име:
JETECH
Карактеристики:
Не се лизга,Експлозија-доказ
Број На Модел На:
014610to014624
is_customized:
Yes
Тип:
приклучок за клуч
Материјал:
Cr.Mo легиран челик
JETECH:
Jetech Алатка
Примена 1:
универзална влијание длабоко грло за механичар воздухот алатки
универзална длабоко грло влијание:
90mm
Големина 1:
10мм 11mm 12mm 13mm 14mm 15mm 16mm 17mm 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm 23mm
Големина 2:
24mm
Тип:
вртливата сокети

Најдобри понуди..