• Намалена цена
  • Неодамнешно
9 Ножеви Гравирање Нож резби во Дрво Алатка Овошје Храна Занает Скулптура Скалпел DIY Алатка за Сечење PCB Поправка Мулти Функционални Нож
zoom_in

9 Ножеви Гравирање Нож резби во Дрво Алатка Овошје Храна Занает Скулптура Скалпел DIY Алатка за Сечење PCB

DEN 140.00 191.52

Количина на стоки
check Тековен

Внимание : 1. EMS : времето за Испорака е за 7-15 дена. Ако не ми се допаѓа на стоката,може да не се врати?
Жал ми е драг,ние не може да го прифати враќањето освен квалитетот на производот проблем или погрешно испраќаат. Вашиот цена е вклучуваат сопствени даночни?
Жал ми е daer,нашата цена е не вклучуваат сопствени данок,треба да се плати за сопствени даночни зависи од различни земји.

боја:
Нож со 1pc Нож, на Нож со 9pc Сечилото
Број На Модел На:
3014
Бренд Име:
GOXAWEE
DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Материјал:
Челик
Тип:
резба нож
Рачка Материјал:
Алуминиум
Ножот Ширина:
5.9 mm
Објектот Големина:
146x8mm
Примена 1:
Мулти Функционални Нож
апликацијата 2:
скулптура нож

Најдобри понуди..