• Намалена цена
  • Неодамнешно
МАРС ГОСПОЃО Бесплатен превозот Нов стил Мулти-функција џебен нож виткање кампување нож самоодбрана преносни кампување алатка 58HRC
zoom_in

МАРС ГОСПОЃО Бесплатен превозот Нов стил Мулти-функција џебен нож виткање кампување нож самоодбрана преносни

DEN 1110.00 1387.20

Количина на стоки
check Тековен

Производ параметри Тип : Преклопен Нож Должина : 164 mm должина на Ножот : 66 mm Сечилото дебелина : 2.4 mm Сечилото материјал : 813 Рачка материјал : челик Тежина : 89 g Сечилото цврстина : 58 HRC Поради руската Пост иновации сите купувачи од Русија треба да наведете целосно полно име на примачот . Услуга 1. Вашето задоволство, Нашата цел. 2. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. Пратката 1. Ние брод на светот, и сите производи во нашата продавница е бесплатен превозот. 2.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 1 дена откако плаќање е завршен. Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас. 3.Ние испратени од Хонгконг Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена. Ако не примите објект по 40 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Боја засенчување Сите нашите предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, во вид надвладее, ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел колку што ќе ум бојата многу. Гаранција и се враќа Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Такси превозот е платена од страна на купувачот. Повратни информации 1. Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.

боја:
А, Б, Ц
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
МАРС MADAM
is_customized:
Yes
Тип:
Виткање Сечилото На Нож
Број На Модел На:
СМ-7046

Најдобри понуди..