• Намалена цена
  • Неодамнешно
SWG-25 Прирачник цевка бендер 10,12,14,16,19,22,25 (mm) Конфигурација умре цевка наведнува Клешти
zoom_in

SWG-25 Прирачник цевка бендер 10,12,14,16,19,22,25 (mm) Конфигурација умре цевка наведнува Клешти

DEN 5024.00 5288.16

Количина на стоки
check Тековен


SWG-25 Прирачник цевка бендер 10,12,14,16,19,22,25 (mm) Конфигурација умре цевка наведнува Клешти
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : цевка наведнува Клешти
Модел : SWG-25
Лактите опсег : дијаметар од 10 - 25 mm
Конфигурација умре : 10,12,14,16,19,22,25 (mm)
Цевка со дебелина на ѕид : 0.8-2.0 mm
Материјал : Леано Железо
Пакување големина : 70*25*21 CM
Тежина : 28 KG

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
SWG-25
is_customized:
Yes
Тип:
цевка наведнува Клешти
Примена:
цевка наведнува Клешти
Материјал:
леано железо
Број На Производ:
FC714
Име на производ:
цевка наведнува Клешти
Модел:
SWG-25
Лактите опсег:
дијаметар 10 - 25 mm
Конфигурација умре:
10,12,14,16,19,22,25 (mm)
Цевка со дебелина на ѕид:
0.8-2.0 mm
Материјал:
леано железо
Пакување големина:
70*25*21CM
Тежина:
28KG

Најдобри понуди..