• Намалена цена
  • Неодамнешно
PENGGONG Риба Контролер Риболов Зафат Нерѓосувачки Челик Риболов Клешти Риба Кука Смена Линија Машина Multitool Постави Алатка
zoom_in

PENGGONG Риба Контролер Риболов Зафат Нерѓосувачки Челик Риболов Клешти Риба Кука Смена Линија Машина Multitool

DEN 828.00 1622.40

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики : Контролер се користи за да се риби кога рибите се на јадицата или рака за да се избегне да биде испратена назад куки fishbone и други гребнатини и намалување на штета на риба за Контрола на риба пронаоѓач Сите делови се изработени од 304 нерѓосувачки челик, и двете страни се направени од алуминиум легура Не 'рѓа, лесен за чистење, погоден за морска вода и свежа вода Риболов plier ножици,може да се намали риболов линија и кука отстрани,многу корисна алатка за рибарите Направени од високо квалитетен не' рѓосувачки челик издржливи,Пролет-ви помогне со анти-лизга рачка за лесен за користење
Пакувањето се вклучени : 1pc* Риба Контролер 1pc*Риболов Клешти

DIY Материјали:
Дрво
Plier Стил:
кинески
is_customized:
Yes
Примена:
Риболов
Бренд Име:
Р'DEER
Број На Модел На:
СТР-336
Се Справи Со Стил:
Директно
Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Риболов Клешти
Тип:
Риба управувач& риболов клешти
Риба контрола уред Материјал:
нерѓосувачки челик+Алуминиумски
Риболов клешти Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отворање ширина:
50mm
Риболов клешти големина:
155mm
Риба контрола уред големина:
170mm
Цел Вклучуваат:
1pc риба контролер и 1 buc риба plier
Тежина:
283g
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2set
кодот:
F03362103X

Најдобри понуди..