• Намалена цена
  • Неодамнешно
RDEER Посочи Длето 16*300мм Конструкција на алат За Резба Камен Длето
zoom_in

RDEER Посочи Длето 16*300мм Конструкција на алат За Резба Камен Длето

DEN 977.00 1915.20

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики : Производи во согласност со германски стандард DIN производство На употреба на висок квалитет на CR-V60 хром vanadium челик фалсификување, цврстина HRC54-58 Две-бојата не се лизга рачка, се чувствуваат удобно, површината на злато боја третман, отпорност на корозија е Применливо прилики : за изградба, декорација, камен преработка и други индустрии

се справи со обликот:
Хексагонална
Сечилото Материјал:
Хром-vanadium Челик
Број На Модел На:
78-300
Тип:
Резба Длето
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Р'DEER
Употреба:
Ѕидани
Тип:
Посочи длето
Материјал:
CR-V60
Тврдост:
HRC54-58
Рачка Материјал:
Гума
Големина:
16*300mm
Примена:
изградба декорација камен
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
кодот:
F0783003X

Најдобри понуди..