• Намалена цена
  • Неодамнешно
Veconor 6 инчен circlip клешти внатрешни надворешни криви директно совет circlip plier кадар прстен plier механички алатки
zoom_in

Veconor 6 инчен circlip клешти внатрешни надворешни криви директно совет circlip plier кадар прстен plier механички

DEN 204.00 240.48

Количина на стоки
check Тековен

Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, поштенски код и телефонски број кога поднесување во вашиот купувачот информации. Ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T, Western Union, Money Gram и така натаму. Нашата цел е задоволството на клиентите. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми на вашата набавка. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Тоа е купувачот одговорност. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Ако пратката е прекината или украдени, ве молиме да одбиете или контактирајте со нас. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќање. Вашите коментари се важни за нашиот бизнис успех и напредок. Ве молиме контактирајте со нас. Ги цениме вашите коментари. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.

Plier Стил:
Европски
Карактеристики:
Мултифункционален
Број На Модел На:
P010101
Примена:
circlip
Бренд Име:
Veconor
DIY Материјали:
Металугрија
Се Справи Со Стил:
Свиткана
is_customized:
Yes
Материјал:
Хром Vanadium
Тип:
circlip клешти

Најдобри понуди..