• Намалена цена
  • Неодамнешно
Survetement Фудбал 2017 Деца Трчаат Се Поставува За Mens Спорт Одговараат На Компресија Долна Облека Фитнес Салата Кошарка Обука Спорт Одговараат На
zoom_in

Survetement Фудбал 2017 Деца Трчаат Се Поставува За Mens Спорт Одговараат На Компресија Долна Облека Фитнес

DEN 1018.00 1272.00

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
ПОВРАТНИ информации :
1.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.Survetement Фудбал 2017 Деца Трчаат Се Поставува За Mens Спорт Одговараат На Компресија Долна Облека Фитнес Салата Кошарка Обука Спорт Одговараат На
ве молиме изберете вистинската големина од големината на табелата,ако не знаете што е големината добро за вас,јавете ни се на прв,ви благодариме!
Функција : влага, пот брзо сува дише супер еластичноста
Големина : 24,26,28,30,S,M,L,XL
пакет : 1*дресови+1*панталони

ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
УСЛУГА :
1.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
ИСПОРАКА :
1.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.

Големина:
size 24, size 26, size 28, size 30, S, M, L, XL
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Појас
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
џогирање одговара:
спортска облека за мажи
Спорт Одговараат На:
survetement фудбал 2017
спортски шорцеви за фудбал:
leggings спорт одговараат на
работи одговараат на мажите:
работи комплети за мажи
компресија сет:
работи на поставување
работи на снимање:
мажите работи одговараат на
џогирање им одговара на мажите:
Спортски компресија долна облека
боја:
Црна,сива,сина
Големина:
S,M,L,XL
џогирање homme:
спортски носат за мажи

Најдобри понуди..