• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок Квалитет на Нови Priming Дијафрагмата Спреј Пумпа Моторни 12V За Вода Диспензерот 95 mm x 40 mm x 35 mm Max Вшмукување 2m
zoom_in

Висок Квалитет на Нови Priming Дијафрагмата Спреј Пумпа Моторни 12V За Вода Диспензерот 95 mm x 40 mm x 35

DEN 250.00 312.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
За превозот
1.проток : 700 ML/30 ГОДИНИ - Макс.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси. Секој спор предизвикан од ова е неразумно.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. вшмукување : 2m - Раководител : до 3 м - Влезно/излезна цевка со дијаметар : надворешниот 8мм, внатрешниот 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Висок Квалитет на Нови Priming Дијафрагмата Спреј Пумпа Моторни 12 V За Вода Диспензерот 95 mm x 40 mm x 35 mm Max Вшмукување 2m
Спецификација : - Работен напон : DC 6-12 V - Номинална струја : 0. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ви благодариме
Се врати и враќање
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Притисок:
Низок Притисок
моќност:
Хидраулични
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Гориво:
Други

Најдобри понуди..