• Неодамнешно
DC24V 2000 Л/H 40m главата соларен погон подводните добро понесе пумпа, мини соларна пумпа за вода,мини електрична пумпа за вода
zoom_in

DC24V 2000 Л/H 40m главата соларен погон подводните добро понесе пумпа, мини соларна пумпа за вода,мини електрична

DEN 10068.48

Количина на стоки
check Тековен

Сонцето е енергијата варира во текот на денот и во одреден момент во текот на денот (обично околу 12pm), сонцето ќе достигне тоа е врв интензитет. тоа зависи.

Напон:
24V dc
моќност:
Електричен
Теорија:
Ротари Пумпа
Употреба:
Вода
Примена:
Подводните
Број На Модел На:
S242T-40
Структура:
Завртка Пумпа
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Nonstandard
Бренд Име:
kary
Гориво:
соларна енергија/dc моќност
Должина:
42cm
Дијаметар:
76mm
моќност:
284w
излез:
32-милиметри
Напон:
24v
Макс Проток:
2000 Л/h
Макс глава:
40m
Должина на кабел:
1m

Најдобри понуди..