• Неодамнешно
Прирачник за Хидрауличен Тест Пумпа за Притисок 0-40kg Тест Пумпа
zoom_in

Прирачник за Хидрауличен Тест Пумпа за Притисок 0-40kg Тест Пумпа

DEN 1296.00

Количина на стоки
check Тековен


Прирачник за Хидрауличен Тест Пумпа за Притисок 0-40kg Тест Пумпа

Притисок:
Висок Притисок
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
SY-40
Употреба:
притисок тест пумпа
Гориво:
рака пумпа
Структура:
рака пумпа
Примена:
притисок тест пумпа
моќност:
рака пумпа
Модел:
SY-40
Притисок Опсег:
0-40kg
цевка долга:
1.2 m

Најдобри понуди..