• Намалена цена
  • Неодамнешно
17KM 14pcs/Set Гроздобер Сребрена Боја Месечината И Сонцето Midi Прстен се Поставува за Жените Шема Женски Црвено Голем Камен Зглоб Прстени Подарок
zoom_in

17KM 14pcs/Set Гроздобер Сребрена Боја Месечината И Сонцето Midi Прстен се Поставува за Жените Шема Женски

DEN 117.00 179.52

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
17KM
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Број На Модел На:
Прстен RJCS180
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Камен Зглоб Прстени Сет
Површината Ширина:
се појави во слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Обликотшема:
Месечината И Сонцето
Стил:
Класичен и Романтичен
Пол:
Децата, Унисекс, Жените
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Функција:
Висок квалитет
фабрика:
Yes
Подароци За:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовник
Пад на превозот:
Пад на Превозот прифати
дизајн:
голем камен прстен, црвен камен прстен, обоени камен прстен, месечината камен прстен

Најдобри понуди..