• Намалена цена
  • Неодамнешно
50Pcs/Многу Измешани Бои Симпатична Цртан филм за Деца Прстени промет на Големо со Леопард Модел Смола Круг Прстени Децата Подароци
zoom_in

50Pcs/Многу Измешани Бои Симпатична Цртан филм за Деца Прстени промет на Големо со Леопард Модел Смола Круг

DEN 290.00 336.96

Количина на стоки
check Тековен

За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите. Ако можам да направам повеќе цел, може да ми даде повеќе попуст? Како да го направите тоа?
Yes (да).
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати. Се надевам дека ќе може да се разбере.
Превозот
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Колку за наплата/замена ?
а.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Купувачот треба да ни даде слики за дефекти, ние ќе ги провери тоа и решавање на проблемите. Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на работниот ден). Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикани од
многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Можете поддршка Пад на Превозот? Како да го направите тоа?
Yes (да). Сите слики се вистински ?
Yes (да).Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,
целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3. Ако цел повеќе од еден, pls контактирајте со нас пред исплата, а потоа ние ќе ви даде попуст, и прилагодување на цената за вашите нарачки.
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $200 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.
Враќање
1. Кога ќе се направи пад на превозот со цел, може да се пополни вашиот клиент адреси, или да ја напуштат пораки за да ги споделите со нас, тоа е пад на превозот, тогаш ние ќе брод тоа како вашето барање побрзо.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2. Објектите треба да биде во оригинална состојба и пакет со сите componentsand додатоци се вклучени, или можете да одберете да ги имате замена.

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
Pinksee
Број На Модел На:
KR31/mu
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Девојки
Метали Тип:
Никој
Тип:
Децата Прстен Накит
Материјал:
Смола
Големина:
13-15mm
Точка име :
Деца Деца Прстени
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Стил:
Едноставно ,Coloful
копче:
Шарм RIing
Карактеристично:
Моден
клучни зборови:
најголемиот дел накит
Клучни зборови:
расположение прстен

Најдобри понуди..