• Намалена цена
  • Неодамнешно
Големи Залихи Индивидуализира Жените Свадба Прстени Персоналните Мода Морска Ѕвезда Боја Сребрен Прстен
zoom_in

Големи Залихи Индивидуализира Жените Свадба Прстени Персоналните Мода Морска Ѕвезда Боја Сребрен Прстен

DEN 87.00 124.80

Количина на стоки
check Тековен

Судењето цел или примерок цел, исто така, е поздравен .
1 Нема Следење на Број (не може да се песна) за мали цел(цел 2 Ако вашиот потврда дојде време,се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.Било која друга причина :
За било која друга причина,не ви се допаѓа или не сакате производ ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7days откако си ја примил пратката .
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO Повеќето Предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail , да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена.Квалитетот проблем :
Ве молиме контактирајте со нас во 7days откако си ја примил пратката,донесе јасна фотографии за неисправен производ и го испрати до нас
ние ќе го организира наплата или замена по добиете на вашите фотографии.Бидете сигурни да ја задржат во orginal состојба и се обврзуваат превозот sost бу себе.Ви благодариме !
*1.Накит заштита
. Имаме нашата фабрика се наоѓа во Меѓународните Трговски Пазар,Yi Wu -Жеџијанг-Кина. ве молиме видете на следната слика за разликата.Ние ќе рефундирање или да направи размена по добиени вратени предмети
*3.
Еден единствен Дизајн цел повеќе од 60pcs,ние нудиме на големо трговија на големо цена ,цената ќе се пресметува според крајната цел количина,ве молиме контактирајте со нас ако имате големо количество барања.
Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број.Тоа не е реално сребро.
3 Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање
4 немојте да се направи спорови во рок од 60 дена,ова е несакана. Големина : Мерка од внатре дијаметар : (17,18,19,20 mm)
или сад големина : (size7-10),постои мала разлика помеѓу внатре дијаметар
и сад големина.Добредојдовте да ја посетите и изберете вашиот омилен производи директно.
Дизајн : гроздобер изглед Тема Накит ,можеби некои уредната точка или пукнатина во површината.

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Метална боја:
сребро позлатен
Бренд Име:
kinel
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
J0159
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
16mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Боја Сребрен Прстен
Компатибилност:
No
Начин На Продажба.:
Брза Испорака Висока Quailty
Исклучителен Подарок:
Пријател,Љубовник,Семејство
Место на rigin:
YiWu,Жеџијанг
Трговија на големо:
Контактирајте со нас
Големина:
7 8 9 10
Методи На Продажба:
Мало или големо
За публиката:
жена
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..