• Намалена цена
  • Неодамнешно
Прст Boho Сребро Позлатен Кити Мачка Уво Прстен Симпатична Мала Мечка Уво Отворено Ѕвони За Жените Девојка Дете Подароци Прилагодливи Bijoux R011
zoom_in

Прст Boho Сребро Позлатен Кити Мачка Уво Прстен Симпатична Мала Мечка Уво Отворено Ѕвони За Жените Девојка

DEN 45.00 55.20

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
R011
Стил:
Симпатична/Романтичен
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SHUANGSHENG
Функција:
красат
Површината Ширина:
ОТВОРЕТЕ

Најдобри понуди..