• Намалена цена
  • Неодамнешно
Resplendent Шампањ Morganite Сребро Печат 925 Прстен Големина 6 / 7 / 8 / 9 R1611
zoom_in

Resplendent Шампањ Morganite Сребро Печат 925 Прстен Големина 6 / 7 / 8 / 9 R1611

DEN 234.00 383.52

Количина на стоки
check Тековен


Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Morganite Главната Боја на Шампањ Тежина 4.2 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1/20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
6mm
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Партија
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
R1611
Бренд Име:
SilverWar
Главниот Камен:
Morganite
Главната боја:
Шампањ
Метал:
925 Sterling Silver Шалче
Материјал:
Скапоцен камен
бесплатен подарок:
Убава Накит Торба
превозот време:
Еден Работен Ден
Земја на Производство:
Хонг Конг
Печат:
925
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..