• Неодамнешно
Yulaili Кул Черепот Прстен 361L Нерѓосувачки Челик Прстен
zoom_in

Yulaili Кул Черепот Прстен 361L Нерѓосувачки Челик Прстен

DEN 840.00

Количина на стоки
check Тековен


Yulaili Кул Черепот Прстен 361 L Нерѓосувачки Челик Прстен
Производ Слика

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
yulaili
Број На Модел На:
RB006
Повод:
Партија
Обликотшема:
Скелетот
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Hyperbole
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Сребро Позлатен
Пол:
Мажи
Материјал:
361L Нерѓосувачки Челик
Накит Боја:
Како што е прикажано во слика
Накит Големина На:
N,45+6cm; Б,18-25см; E,3-7cm
Накит Позлатен:
Сребро Позлатен;
накит тежина:
Накит Поставите Тип:
Накит Пакување:
OPP Вреќа/ Хартија Картичка/Блистер Картичка/ Екстра јаки Картон
накит материјал:
Накит Користење На Логото:
yulaili
Накит За Квалитет:
AAAAA + Висок Квалитет + рачно изработени
време на испорака:

Најдобри понуди..