• Неодамнешно
18x многу 18K GP Злато Позлатен Сребрен Тон Убаво Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Прстен парична Казна Мода Накит, Прстени
zoom_in

18x многу 18K GP Злато Позлатен Сребрен Тон Убаво Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Прстен парична Казна Мода

DEN 1295.52

Количина на стоки
check Тековен


Големина : 17/18/19/20/21mm прстен внатрешниот дијаметар,
Ширина 8мм ,
Дебелина 2mm .
Сликата ја покажуваат само некои од примероци,може да се примени на различни стилови по ред.

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Ѕвезда од небото тотем
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди..