• Неодамнешно
R063 Тибетската сребро Гроздобер Прстени за Човекот Непал Antiqued Цвет Свила Отвори Прстен трговија на Големо Тибет Племенски Накит
zoom_in

R063 Тибетската сребро Гроздобер Прстени за Човекот Непал Antiqued Цвет Свила Отвори Прстен трговија на Големо

DEN 143.52

Количина на стоки
check Тековен


Тибетската рачно изработени метал гроздобер човек прстени.
*направени од Тибетската сребро.
*едноставна мода
*користете метални одлуки-стар занает
*гроздобер цвет свила модели.
* голема големина,отворете прстен, добар дар за човекот.
* најдобрата понуда.
***ве молиме љубезно ве молиме да забележите, Тибетански Среброто не е сребро 925, Traditonal Tiebtan сребро беше сребрена бакарни легури, сребро содржина беше многу помалку, Модерен Тибетската среброто е всушност бакарни легури.Обично се користат метални одлуки-стар занает, полн со стари вкус, прикажување на стариот сребрена боја, antiqued вид мода.)
**************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
*Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,
вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
R063
Поставување Тип:
Бар Поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mytery.com
Функција:
Тибетската прстен
Метал:
бакарни легури,стари сребрена боја
Слика:
ОТВОРЕТЕ
Врежан:
гроздобер цвет свила
Нето тежина:
3-4г
Ширина:
19mm(0.79'')
Занает:
метал одлуки-стар
За:
човек

Најдобри понуди..