• Намалена цена
  • Неодамнешно
boho anel турција Гроздобер Свадба Прстени Жените peridot Смола Бугарија прстени anillos hombre средновековниот накит bague femme
zoom_in

boho anel турција Гроздобер Свадба Прстени Жените peridot Смола Бугарија прстени anillos hombre средновековниот

DEN 81.00 127.68

Количина на стоки
check Тековен

Опис На Производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3.5 mm
Метали Тип:
Метални Легури
Стил:
Симпатична/Романтичен
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
JZ200
Материјал:
Смола
Повод:
Свадба
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Бренд Име:
SexeMara
Функција:
Расположение Tracker
Обликотшема:
овална
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Дали обичај:
Yes
Дали е фабрика:
Yes
Големина:
7#/8#9#/10#
Боја:
Црвена, Зелена, Сина

Најдобри понуди..