• Намалена цена
  • Неодамнешно
Трговија На Големо Мода 925 Sterling Silver Прстени Се Отвори Широк Променливи Во Големина Бисер Цвет Прстени За Жените Ангажман Свадба Прстени
zoom_in

Трговија На Големо Мода 925 Sterling Silver Прстени Се Отвори Широк Променливи Во Големина Бисер Цвет Прстени

DEN 99.00 152.64

Количина на стоки
check Тековен


Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
11mm
Број На Модел На:
PS-30079
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
бисер
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
СТРАСТИТЕ
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Моден Накит
боја:
Сребро.

Најдобри понуди..